Підставила колектив на роботі, що робити?

Я в розпачі підставила колектив на роботі,тепер на мене всі злі.Не можу спати їсти дихати, навіть молитись не можу щоб не думати за проблему.Як мені подолати цей страх, стид, переживання, коли думки не можуть сконцентруватись на молитві, униніє мене долає. Хочеться курити без перестанку і сил жити майже не має.

Протоієрей Олександр Монич

Христос посеред нас!

Всі люди на землі роблять помилки! Не через те, що святі, а саме через те, що грішні і слабкі у своєму моральному житті.

Помилки вчать нас! Вони часто нам потрібні, Ви це обов’язково зрозумієте з плином часу.

Тому по-перше не потрібно заганяти себе в кут! Ви абсолютно нічого не зміните і пробуйте це робити по відношенню до колективу поки що!

Цього вимагає передусім психологія колективу, як такого. 

У Вас є факт, Ви повинні з ним змиритися. Ця ситуація навчить Вас багатьом речам в житті, а досвід від неї Вам навіть “приходиться”, в майбутньому.

Те, що Ви описали під запереченням “не” можу робити те, те, і те, – це психологічним наслідком дії. Тому, ще раз просимо Вас прийняти все з почуттям провини, але не кари.

Униніє при такій ситуації – це від лукавого! Те, що з Вами зараз відбувається, Вас розірвало зсередини і Ви втратили стержень свого внутрішнього світу. Це на руку темній силі, яка ще гірше Вас тепер добиває думками! Пам’ятайте це!

Отже, передусім візьміть участь як найшвидше в Таїнствах Сповіді та Причастя! Сигарети – це не ліки!

Все буде добре! 

І, найголовніше! Через певний час, коли все затихне, переродиться у якісь інші відносини з колективом, Ви обов’язково попросіть прощення у кожної особисто людини за те, що Ви зробили! 

Хто з колективу буде свідомий Вашого потрясіння Вас простить! Кому, це не дасть ніякого “ефекту”, той таким і залишиться на все життя. Але, Ви будете спокійні, адже виконаєте заповідь прощення. 

Будьте Христові!

(Переглядів 346)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.