Відбулась перша православна онлайн-зустріч в Zoom колишніх членів Ужгородської молодіжки

В неділю 17 липня відбулася перша православна онлайн-зустріч в Zoom колишніх членів Ужгородського  молодіжного православного братства імені преподобного Алексія Капаторуського.  Яку провів голова Місіонерського відділу єпархії, настоятель храму на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського – протоієрей Віктор Палош.

І це було чудово! Знов приємна, тепла та духовно насичена атмосфера радувала серце, а вибрана тема, як завжди, була надзвичайно цікава та актуальна, хоч і болісна, оскільки йшлося саме про тему  війни в нашій дежаві. Кожен учасник онлайн-зустрічі мав можливість задавати питання, уточнення та свої коментарії. Всі були надзвичайно задоволені і виникла ідея проведення таких онлайн-зустрічей щомісяця, оскільки сьогоднішні події в нашій країні, перебування за кордоном  та сімейні обставини не дають можливості  проводити зустрічі  в храмі, як колись, а потреба в духовному збагаченні та підтримці завжди актуальна.

Ми запрошуємо всіх бажаючих також приєднуватися до наших онлайн-зустрічей, де завжди будуть підготовлені цікаві живі теми і ви завжди зможете напряму задати питання, що вас цікавлять нашим батюшкам.

Наступна зустріч запланова на неділю  14.08.2022 о 18.00 київського часу (17.00 європейського, для тих хто за кордоном) так само в додатку Zoom, ідентифікатор конференції – 923 913 3491  код доступу 0000, або вхід за ссилкою – https://zoom.us/j/9239133491?pwd=aTNZMm1ZQXNqSTJOQUZYVlRUSmhsUT09.

Всіх бажаючих щиро запрошуємо до участі! Якщо в когось виникнуть питання щодо встановлення додатку, чи якісь проблеми з підключенням до зустрічі то звертайтеся в Viber за номером +380958554850 (Маріанна).

(Переглядів 233)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.