Меню Закрити

Як дізнатись волю Божу чи потрібні ми ближньому?

Юлія
Христос Рождається!
Високопреподобний отче, вже третій рік не маю спокою через одну людину, яку ніяк не можу відпустити зі свого життя. Що б поганого він не зробив, я все прощаю і приймаю його таким,як він є. А він повертається, каже, що любить, але не хоче марнувати мені життя, бо вважає себе поганою людиною. І знову йде. Я отримую надію і знову її втрачаю. Сил терпіти вже майже не залишилось. А звільнити своє серце для іншого просто не можу. Іноді сама розумію, що це не та людина, в нього безліч мінусів, навіть не знаю, за що його можна любити. Мабуть, за те, що він просто був у моєму житті. Мені здається, що навіть коли з”явиться хтось інший, я брехатиму йому і собі. А він навіть не хоче зі мною серйозно поговорити. Підкажіть, як зрозуміти різницю: це випробування, яке я маю пройти, щоби бути щасливою з ним чи Бог щоразу забирає його, щоби подарувати щось інше, а я не готова відпустити.
Архімандрит Тихон
Славите Єго!
Дорога Юлія, Ваше питання про те як зрозуміти різницю не допоможе вирішити Вашу проблему. Бог не грає з Вами в якусь загадкову гру, з різними випробуваннями, скоріше навпаки, Господь помагає Вам пережити всі негативні наслідки, які виростають з неправильно прийнятих рішеннь.
Вирішувати тільки Вам: терпіти когось чи ні, прощати чи ні, намагатися змінити або перевиховати. Ми не бажаючи брати на себе відповідальність за прийняті рішення, перекладуємо її на Бога, тому Ви і гадаєте, що Бог забирає, або хоче подарувати щось інше.
Постарайтесь розсудити, яке із двох зол для Вас лекше, прийміть рішення, і не шукайте тайного Божественного замисла в тому, що Бог дозволив вирішувати Вам.

Бог в поміч.

Поділитись:

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.