Підсумки та результати фотоконкурсу “Моя сім’я – дарунок Бога”

Дорогі друзі, учасники та всі хто долучився до єпархіального сімейного фотопроекту, ось і настав довгочікуваний час оголосити результати нашого фотоконкурсу “Моя сім’я – дарунок Бога”. Нагадаємо Вам, що з 15 листопада по 15 грудня поточного року, з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, єпархіальним відділом у справах сім’ї проводився фотоконкурс “Моя сім’я – дарунок Бога” на найкращу сімейну світлину. Визначення переможців фотоконкурсу відбулось в 4-х номінаціях, а саме: Глядацький вибір(онлайн голосуванням) та оцінкою журі на чолі з архієпископом Феодором в номінаціях Сім і я, Сім’я – мала церква, Збережені сімейні традиції. Отож до результатів:

У номінації Глядацький вибір(614 голосів) перемогла сім’я Грузінцевих м. Мукачево

сім'я Грузінцевих, м. Мукачево
сім’я Грузінцевих, м. Мукачево

У номінації Сім і я перемогла сім’я Райко село Сільце, Іршавський р-н

сім'я Райко село Сільце, Іршавський р-н
сім’я Райко село Сільце, Іршавський р-н

У номінації Сім’я – мала церква перемогу розділили сім’ї Лабатій м. Ужгород і Онисько м. Мукачево

У номінації Збережені сімейні традиції перемогу здобула сім’я Орел м. Ужгород

сім'я Орел м. Ужгород
сім’я Орел м. Ужгород

Вітаємо переможців і висловлюємо всім учасникам велику подяку за участь у фотоконкурсі. Друзі пам’ятаємо, що найбільшою перемогою для нас є Богом благословенна і дарована, щаслива, здорова сім’я, через яку Господь нам дає шлях до спасіння і пізнання справжньої любові як краплинки Самого Себе. І своєю участю в нашому проекті ми власним прикладом це засвідчили всьому світу.

Важливо!Всі переможці і учасники фотоконкурсу будуть нагороджені високопреосвященнішим Феодором, архієпископом Мукачівським і Ужгородським 25 грудня о 16.30 на першій зустрічі Православного сімейного клубу в Ужгороді, храм Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського, вул. Тімірязєва 17 В. Всіх з радістю запрошуємо!

(Переглядів 124)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.