На мою подругу замовили ворожіння

Роман

Cлава Ісусу Христу. Полюбив я жінку нешлюбну з її восьмерічною дитиною, а вони полюбили мене. Але її чоловік не шлюбний з нею не дає розводу та ще й ходить до ворожок і замовляє ворожіння щоб жінка не пішла від нього а була його рабинею. Як я довідався про це. Мене насторожила дуже вже аж дивна поведінка коханої яка стала повністю неадекватною і це замітили не лише я ай її друзі. Я теж пішов до людей які на цьому розуміються хоча це великий гріх і вони сказали всі як один що це її чоловік нешлюбний його привязують до неї ворожбою, щоб вона не могла нікуди дітися від нього і була не вільною людиною а залежною від нього у всьому. Ті гадалки в яких я довідався про ворожіння нічого не допомогли тільки гроші витягнули. І я почав молитися і зрікся ходити по всяких гадалках почав сам молитися за себе і за неї. Вона зненавиділа свого чоловіка бо ворожіння довго не тримає людину і вернулась до мене, але знов він ходить по ворожках і знов вона стає неадекватною це сильно видно по поведінці людини.  Я молюся її відпускає це прив’язаність але проходить час коли її нешлюбний чоловік біжить знову до ворожок і вона знову стає неадекватною і втікає від мене. Багато хто сказав мені лиши її найди собі іншу тай живи. Але ж чому жінка яку я люблю і її дитину, а вона любить мене і її дитина має бути рабинею його бо він ворожить адже Бог дав людині життя і захотів, щоб людина була вільгою у своїх думках та діях щоб сама обирала яке життя прожити , чому її нешлюбний чоловік має нав’язувати ворожінням свою волю насильницьке діяння над людиною. І це все повторяється раз за разом тільки жінка вийде з стану він знову біжить до ворожок щоб знову її задурманити. Я молюсь, але як з цим боротися і що робити я не знаю.

Архімандрит Тихон
Дорогий Роман, Вам не сподобаєтся моя відповідь, але вирішити свою проблему Ви зможете тільки тоді коли вирішите в кого вірите, в ворожок чи в Бога.
На жаль, Ваш лист свідчить про те, що поки що Ви вірите в ворожок, на яких Ви і намагаєтеся перекласти вину за всі Ваші сімейні негаразди, коли будете готові взяти відповідальність на себе, звертайтесь, буду радий Вам допомогти.

(Переглядів 134)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.