Мій чоловік гуляка або все я подаю на розлучення

Ірина

Христос Рождається . Хотіла б порадитися ми з чоловіком розводимося . Чи дадуть мені церковний розвід (він по вечорах ходив з друзями гуляти, постійно принижував, при дитині постійно говорив погані слова , постійно при сварках виганяв мене додому до себе ) Одружувалися бо була вагітна.

Протоієрей Олександр Монич

Христос між нами, Ірина!

У Вашому питанні відчувається біль, якої є і якої ще de jure  – немає! Рятуйте сім’ю, яким би це шляхом не було і чого б це Вам не вартувало. Розійтися – легко, відновити втрачене неможливо! Ви ще не розлучилися, а вже питаєте про можливість другого шлюбу!? Таке враження, що можливість другого шлюбу і є для Вас “останньою” причиною розлучення. Можливо я помиляюся, але так випливає з Вашого питання, вірніше його постановки.

Ваш випадок – це не нова історія взаємовідносин в родині. Це найстрашніше, що люди живу і одружуються, бо “бо була вагітна”, бо “є діти”.

Ваш шлюб для Вас є стражданням, але якщо до всього підійти з боку Євангелія, то в ньому Ви можете спастися.

Ви свідомо все робили в житті, Ірина! Тому свідомо й тепер все приймайте.

Дозвіл на другий шлюб це “виняткове” благословення і канцелярський бланк, які даються як виняток. Шрам душі Ви не залікуєте, і перший шлюб є вічним.

Проте, якщо все так погано і більше немає виходу вирішувати тільки Вам і Вам з цим жити, Ірина! Це Ваше життя.

Бог нас всіх любить, тому предусім візьміть участь в таїнствах сповіді та причастя з чоловіком, а потім приймайте останнє рішення.

(Переглядів 104)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.