Афонські монахи розповіли про чудотворну лозу, що допомагає бездітним подружжям

Ця виноградна лоза росте в обителі Хіландар. Щоб отримати гілочку лози і кілька виноградин, православні християни, які живуть в вінчаному шлюбі, пишуть лист в монастир. Про це повідомляє “Православна спадщина України на Святій Горі Афон”

В обителі Хіландар зростає виноградна лоза, яка, згідно з відгуками паломників, допомагає бездітним парам отримати дітей. Її стовбур виходить з гробниці Симеона Мироточивого (Стефана Немані) і обвиває стіну соборного храму. Преподобний Симеон був ревним захисником православної віри.

Святий спорудив на своїй батьківщині в Сербії і по всьому світу безліч храмів, а також заснував монастир Хіландар на Афоні. Преподобний відійшов до Господа в 86 років. Через 7 років після смерті святого, його син святитель Сава з’явився в Хіландарі, щоб забрати мощі свого батька в Сербію.

Преподобний Симеон прийшов уві сні ігумену обителі Мефодію і наказав йому виконати прохання сина. Святий сказав настоятелю, що, на втіху ченцям, з його спорожнілої гробниці виросте виноградна лоза. Поки виноград буде плодоносити, доти на Хіландарі буде його благословення.

Зарас, подружжя, яким Господь не дарував дітей, по молитвам до преподобного Симеона за допомогою лози зцілюються від безпліддя. В цьому році чудотворна лоза дала традиційно щедрий урожай.

Щоб отримати гілочку лози і кілька виноградин, православні християни, які живуть в вінчаному шлюбі, пишуть лист в монастир Хіландар. У листі вказують імена подружжя в хрещенні. Після чого чекати посилку доведеться близько місяця.

Нічого платити монахам за це не потрібно, необхідно лише сплатити послуги пошти. Разом з посилкою зазвичай приходить лист, в якому докладно описано, як подружжю чинити молитви і їсти виноград. Також в листі парі повідомлять, що ченці обителі Хіландар протягом 40 днів будуть молитися Господу за стражденних.

Вважається, що святиню з Афону найкраще замовляти саме в осінній період, коли ченці тільки зібрали новий урожай. Адреса монастиря Хіландар (в т. ч. електронна пошта):

Monastery Hilandar, 63086 Karyes, Mount Athos, Greece

Телефон: ‎(0-10-   +  )  30-23770-23129

Факс: ‎(0-10-   +  )  30-23770-23494

Email:  pilgrims@hilandar.org

 

 

(Переглядів 234)
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.