Про сучасні виклики Церкви і антиканонічні дії Вселенського Патріархату по відношенню до України

(Переглядів 54)
Поділитись:

3 коментарі

 1. Доброго дня! Мене хвилюють два дуже важливих запитання, які я задам згодом. Я не є прихильником УПЦ КП, але я і не проти вийти з під впливу Росії в плані церкви. Що ви розумієте під терміном “антиканонічні дії з боку Вселенського Патріархату по відношенню до України”. Вселенський Патріархат існує біля 1600 років. Московський Патріархат є його частиною по ієрархії. Якщо вдаватися до історії, то з моменту хрещення Русі Володимиром, Київська Метрополія була частиною Вселенського Патріархату , що згодом історично змінилося. Невже дії Вселенського Патріархату є антиканонічними, а Московського – канонічними. Я не вважаю себе розкольником, я хочу дійти до справедливої істини. І не хочу щоб мені нав*язували щось.
  У мене питання : чому Патріарх Кирило відмовився від згадування Патріарха Варфоломея за чашою (чи не гординя заполонила його серце і після цього чим він відрізняється від “самозванця” Філарета).
  Друге питання: Якщо Патріарх Варфоломей не благословляє Кирила, відповідно ми теж не благословенні, священник згадує за чашою митрополита регіону, потім Онуфрія, потім Кирила. (?) А Кирило кого ?
  Переконливо прошу надати відповідь на мої запитання без нав*язливих поглядів тієї або іншої сторони.

 2. Анна доброго дня. Вся проблема в тому, що Ви не є реальним вірником Церкви, звідси і страхи перед Москвою, і іншими пустими речами. Якби для Вас була пріоритетна істина Євангельська, Ви б не задавали запитання політичного характеру. Допоможи Вам Боже

 3. Author

  Доброго дня, Анна! Ви дивилиь відео, яке коментуєте? Очевидно “ні”, бо коментар про це свідчить. Це перше, передивіться. щодо суті коменту, то Руська Церква не є частиною Константинопольскої ієрархії. Предстоятелі всіх Православних Помісних Церков поминають один одного по списку. Неканонічні ж дії Константинополя тому, що він частково впав у єресь папізму. Всі Церкви рівні і найвищим органом влади є Вселенський Собор. Жоден предстоятель не повинен вмішуватись у справи інших Церков, їх судити тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.